מעקות פנים מעוצבים במיוחד

מעקות פנים הם מעקות אשר ממוקמים בתוך הבית, כדוגמת מעקות למדרגות ומעקות אשר תוחמים אזורים שונים בתוך הבית כדוגמת מעקות סביב קמין, או מעקות סביב חצי קומה בבית. מעקות הפנים לא זו בלבד שהם מגנים מפני נפילה, הם מהווים אלמנט עיצובי מרכזי בבית ולכן כדאי לתת את הדעת על עיצובם ולבחור במעקות פנים מעוצבים.

אילו סוגי מעקות פנים מעוצבים ניתן למצוא?

מעקות פנים מעוצבים יכולים להיות עשויים מעץ, אלומיניום, ברזל וזכוכית, וכן משילוב של שניים או יותר מחומרים אלו. כל חומר ממנו תבחרו לעצב מעקות פנים מעוצבים משדר מסר עיצובי שונה, וחשוב לתת על כך את הדעת ולהתאים את החומר ממנו עשוי המעקב לעיצוב הכללי של הבית ולמסר העיצובי אשר אתם מעוניינים להעביר. אם תרצו אוירה חמה, כפרית ונינוחה, כדאי שתבחרו במעקות פנים מעוצבים מעץ או בשילוב של עץ. אם אתם מעוניינים באוירה מודרנית, נקייה וחדשנית, ובעיצוב בסגנון היי טק, מעקות אלומיניום יעבירו את המסר המתאים. מעקות ברזל הם בעלי חזות מסיבית ודומיננטית מאד ויכולים להתאים לכם אם אתם מעוניינים במעקות אשר ישתלבו במראה הדרמטי והמסוגנן של הבית שלכם. וכמובן, מעקות פנים מעוצבים מזכוכית, עליהם נפרט בהמשך המאמר.

למה חשוב לשים לב כאשר בוחרים ומתקינים מעקות פנים מעוצבים?

מכיוון שמעקות פנים מעוצבים חוץ מיועדים לתחימת אזורים שונים ומגנים עליכם , על בני ביתכם ועל האורחים והמבקרים בביתכם מפני נפילה, חשוב מאד להקפיד על התקנה מקצועית אשר תדאג לביסוס המעקות כך שלא יתעקמו, ישברו או יעקרו כאשר הם נתקלים בכוח או לחץ סבירים. אם אתם בוחרים במעקות פנים אשר יש ביניהם מרווחים, חשוב מאד שהמרווחים בין המעקות יחושבו כך שלא ניתן יהיה לעבור דרכם, לא מבוגרים ולא ילדים. גם לגובה המעקות יש חשיבות רבה, מכיוון שחשוב שלא ניתן יהיה לטפס עליהם או ליפול מעבר להם.

מעקות פנים מעוצבים מזכוכית

מעקות פנים מעוצבים מזכוכית הם שילוב מושלם של בטיחות, עמידות ויופי עיצובי יוצא דופן. מעקות זכוכית לגרמי מדרגות פנימיים מאפשרים לנו שדה ראיה מלא של הבית ללא חסימה אשר מתקיימת במעקות מעץ או מעקות מתכת לסוגיהם, מייצרים תחושה של מרחב ואת האשליה שגרם המדרגות כמעט תלוי באוויר.

מבחינת הבטיחות, מעקות זכוכית חוסכים לכם את הדאגה שילדים ישתחלו בין שלבי המעקות ויפלו, חלילה, והקצוות שלהם אינם משוננים או חדים כמו קצוות של מעקות מעוצבים ממתכת לסוגיה, כך שלא ניתן להיפצע מהם. שלא כמו מעקות מחומרים אחרים, ברוב המקרים מעקות זכוכית בנויים כך שלא ניתן לטפס עליהם וזהו יתרון משמעותי נוסף בתחום הבטיחות. ברוב הבתים חיות משפחות וחיים ילדים, או שמתארחים בהם ילדים ולכן ההיבט הזה חשוב במיוחד.

מעקות פנים מעוצבים מזכוכית מאפשרים לכם חופש עיצובי גדול מאד. מכיוון שניתן לעצב את הזכוכית בצורות שונות, תוכלו לבחור מעקות זכוכית בצורות שונות כגון מעקות מעוגלים, מעקות מפותלים, מעקות ספירליים, וכן הלאה. תוכלו לבחור את מידת השקיפות של הזכוכית, תוכלו לבחור בזכוכית ללא צבע או זכוכית במגוון של צבעים. על מעקות זכוכית ניתן לצרוב דוגמאות שונות או להדפיס אלמנטים שונים אשר יתרמו ליופיים וישתלבו בעיצוב הכללי של הבית. בנוסף, מעקות זכוכית הם קלים לתחזוקה ולניקיון ואינם דורשים מכם חומרי ניקוי מיוחדים או טיפולים תקופתיים. אתם מוזמנים ליצר עמנו קשר ולקבל מאיתנו ייעוץ בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם בנודע למעקות פנים מעוצבים בבית שלכם.