כיצד לבחור בעל מקצוע איכותי?

כולנו זקוקים לבעלי מקצוע בתחומים שונים מפעם לפעם פעם – אם זה שיפוץ דירה אינסטלטור, זגג, חשמלאי ועוד. לפעמים מדובר בתיקון קטן, לפעמים בהתקנה של מקלחון בבית, ולפעמים התקנת תקרת זכוכית בבית העסק ויכול להיות גם שיפוץ דירה קטן או גדול. בכל סוג של עבודה כדאי לבחור בעלי מקצועבצורה קפדנית, כדי שהעבודה תתבצע בצורה טובה וללא צורך בתיקונים חוזרים לאחר זמן קצר. הנציגים של "המוקד לדייר" העובד בשיתוף פעולה עם מגוון רחב של בעלי מקצוע ובמגוון תחומים רחב, מספרים על כל היתרונות שנותנים לך בעלי מקצוע איכותיים ומנוסים, כמו אלה שעובדים עם "המוקד לדייר".

אתם רוצים בעלי מקצוע שמגיעים בזמן!

בעלי מקצוע אמינים ואחראים – קודם כל מגיעים בזמן. מגיעים בזמן בו קבעו עם הלקוח, וכמובן שאינם נעלמים פתאום לאחר ששולמה המקדמה. תמיד ייתכנו איחורים קלים, אבל בעל מקצוע המרגיש אחריות כלפי עבודתו יגיע בזמן, או לפחות יודיע על שינויים בלוח הזמנים. מבחינתו מדובר בשמו הטוב, בעוד לקוח מרוצה, ובאחריות כלפי הזמן שלך. מבחינתך מדובר בחיסכון יקר בזמן המתנה מיותר לטכנאי שמאחר בעוד אתה מפסיד שעות עבודה יקרות.

אתם לא רוצים בעלי מקצוע שעושים תיקון חוזר

אחת מהדרכים לזיהוי בעלי מקצוע איכותיים היא בקשה להצגת התעודות הרלבנטיות ורישיון העסק במידה ויש בו צורך. יכול להיות שזה נראה קטנוני, אבל כשאתם יודעים שאיש המקצוע שהיה אצלכם הוא אכן מקצועי ויודע בדיוק מה הוא עושה, אתם יכולים לישון בשקט. כשמדובר בעבודה מקצועית, ישנה אחריות על התיקונים וההתקנות שנעשו, והסיכוי שיהיה צורך בתיקון חוזר הוא קטן. הצורך בתיקון חוזר אינו רק בזבוז זמן יקר שלכם, אלא גם עוגמת נפש עקב חזרת התקלה או תקלה אחרת באותו עניין, ולפעמים אף תשלום נוסף עקב ביקור חוזר של איש מקצוע אחר (כי על הקודם אתם כבר לא סומכים). כשמזמינים איש מקצוע איכותי, כל זה לא קורה.

בעלי מקצוע שאינם מרמים

אחד מהדברים שהופך בעלי מקצוע איכותיים לכאלה היא העובדה שאינם מרמים, מתחמנים או מנסים להוציא מכם כסף נוסף בלי צורך אמיתי. המחיר שנקבע הוא הוגן, לא משתנה במהלך העבודה בגלל כל מיני תקלות חדשות ש"מתגלות" תוך כדי עבודה, כשהן מכפילות ומשלשות את הסכום המקורי שניתן לכם בהצעת המחיר הראשונית. איש מקצוע איכותי יודע לשאול את כל השאלות מראש, כדי לדעת פחות או יותר מה התקלה, ואם אינו יודע לתת הצעת מחיר בלי לראות במו עיניו במה מדובר, הוא אומר זאת. בכל מקרה, מהרגע בו סוכם על המחיר הוא אינו משתנה. במקרה שנעשית טעות, בעל מקצוע אחראי יתנצל ולא ינסה לגלג את האשמה ואת עלות הטעות על הלקוח.

עבודות זכוכית של שבירו לבניית קירות מזכוכית

הכתבה באדיבות:
"המוקד לדייר",

העובד בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע בתחומים שונים לבית או לבניין.