היתרונות של בריכות פייברגלס

ישנם סוגים שונים של בריכות. אחד מהם הוא בריכת פייברגלס. בריכת הפיברגלס הינה בריכה יצוקה, ובה דופני הבריכה וכן השוליים של הבריכה מיוצרים בעובי של בין 10 ל-15 ס"מ, אשר מקנים להם בטיחות וחוזק ומבטיחים כי לא ישקעו פנימה אל הקרקע. הכנת הבריכה יחסית פשוטה להכנה ולהתקנה ומייצרים את סוג הבריכות הזה בפס ייצור המוני. ניתן להתקינה מעל פני הקרקע או שקועה. הכנת והתקנת הבריכה יחד עם מחירה היחסית זול מאפשר לבעלי בתים פרטיים רבים להתקין בריכה בגינתם או בחצרם.

עיצוב הבריכות

למרות שחלק מהבריכה מגיע מוכן עדיין יש לנו את האפשרות לעצבה לפי הטעם האישי. יש אלמנטים עיצוביים רבים שאפשר להוסיף לה, כגון דק סביב הבריכה, שימוש בהדפסים ופסיפסים בקירות ובקרקעית ועוד. את הבריכות אפשר לעצב במגוון צבעים לקבלת מראה יוקרתי ומרהיב ביותר.

יתרונות בריכת פייברגלס

יתרונות בריכת הפיברגלס רבים. עלות הקמת הבריכה זולה יחסית להקמת בריכת בטון ותהליך ההקמה קצר, כארבעה ימים סך הכול. כמו כן, במידה ויש לבצע תיקון מסוים הוא נעשה במקום ובמהירות רבה. יתרון נוסף הוא האפשרות להשתמש במגוון צבעים מיוחדים כדי לשדרג את מראה הבריכה, וניתן להחליף או לחדש את צבע הבריכה לפי רצון הלקוח. יתרון אחרון הוא האפשרות להקים בריכה במגוון מקומות, אפילו ניתן להתקינה על גגות הבתים. בגלל יתרונות ההתקנה הפשוטה והעלות הנמוכה יחסית, סוג הבריכות הזה פופולארי מאוד.

שימושיה השונים של בריכת הפייברגלסמעקה זכוכית לבריכה

ניתן להזמין את הבריכה בגדלים ועומקים שונים. עובדה זו מאפשרת להשתמש בבריכה לצורך מגוון רב של שימושים, החל מבריכות לילדים בבתים או בגני ילדים ובריכות חול, בריכות נוי בהן משלבים מזרקות ומפלים, בריכות טיפוליות, בריכות שכשוך וכמובן בריכות שחייה ביתיות. ניתן אף להפוך אותן לבריכות ג'קוזי או בריכות מסאז' בעלות נמוכה יחסית.

 

עקב היתרונות הרבים, סוג בריכות זה הפך בשנים האחרונות לפופולארי ביותר. ניתן להתאימן לתקציב ולטעם האישי של כל לקוח. יש לזכור כי צריך לפנות לחברה המתמחה בתחום כדי להגיע לתוצאה הרצויה וליהנות מהבריכה באופן מקסימלי. ניתן להגיע לחברות רק לצורך קבלת ייעוץ או לביצוע התהליך כולו, החל מהייעוץ עד ההתקנה והתחזוקה של הבריכה. מכיוון שניתן להשתמש בבריכה זו לצורך מגוון של שימושים כדאי לחקור טוב לגבי סוג זה ולהחליט אם אנו רוצים לדוגמא להוסיף לבריכה את אופצייה של ג'קוזי כדי להפוך אותה למוקד בילוי בבית.