הכירו את הכוכבת הגדולה של הבית – הזכוכית

הידעתם שזכוכית היא חלק אינטגרלי מעיצוב הבית שלכם? היתרונות בשימוש בה מגוונים. היא ניטרלית, משתלבת עם שלל חומרים אחרים והכי חשוב – עיצוב באמצעות זכוכית יכול לצור מגוון גדול של עיצובים שונים.

בשנים האחרונות, יש לא מעט פרויקטים עיצוביים עם זכוכית, בהם משתתפים גם בעלי מקצוע מתחום העיצוב כמו, מעצב בוגר לימודי עיצוב תעשייתי, אדריכל ומעצב פנים. כל זאת על מנת לצור מראה מודרני ונקי לכל מבנה שעובר עיצוב. למעשה, אם נבחן את השימוש בזכוכית כאשר מדובר על בתים פרטיים, נוכל לראות שיש אינספור אקססוריז מזכוכית שאפשר לשלב כחפצי נוי בבית ועד יצירה של קיר למקלחון (במקום הוילון). יש אפשרות גם להשתמש בזכוכית ולצור ממנה מעקה למדרגות ואפילו אפשר לייצר מזכוכית את המדרגות עצמן. מדובר על חומר המאפשר עיצובים אינסופיים.

חידושים טכנולוגיים עם השנים

תודות לפיתוחים שנוצרו בשנים האחרונות, גדל הפוטנציאל לשימוש בזכוכית. כך יצא שהזכוכית הפכה לידידותית והכי חשוב לנגישה. בזכות אותם הפיתוחים, דברים שלא התאפשרו בעבר עם זכוכית, מתאפשרים כיום ללא בעיה. למשל, ידעתם שיש חיפויים מזכוכית? ההמלצה היא להשתמש בהם בחדרים לחים כמו חדר האמבטיה או המטבח. היופי בשימוש בהם הוא שהם קלים לתחזוקה. כלומר הניקוי פשוט וקל ובכלל הם משדרגים משמעותית את החלל בו הם מותקנים. מעבר לכך, ניתן לראות בשנים האחרונות גם שימוש נרחב בזכוכית בכל הקשור לתחום המטבחים. כך למשל, במקום הקרמיקה המודבקת על קירות המטבח, ניתן להזמין חיפוי זכוכית בכל צבע וסגנון שרק נרצה. הדבר גם כאן מוסיף יופי לעיצוב חלל המטבח.

צפו בקטלוג המוצרים שלנו

זכוכית איכותית לעבודות זכוכית

זכוכית כחומר אקולוגי

בגלל שבשנים האחרונות ובכלל, יש מגמה ירוקה ויש עדיפות להשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה, הזכוכית עוד יותר מככבת. מסתבר שהזכוכית נחשבת לחומר אקולוגי, שניתן למחזר אותו. בזכות הנתון הזה, היא עוד יותר פופולארית בקרב אדריכלים ומעצבים.

זכוכית כמחיצה

כיום יש טרנד להשתמש בזכוכית כמחיצה לכל דבר ומדוע? בגלל שהיא מספקת גם אלגנטיות וגם היא יכולה להפריד בין חללים שונים מבלי להיות מורגשת. אם רוצים, ניתן להוסיף לזכוכית כל מיני עיטורים ואף להפוך אותה ללא שקופה ובכך עוד יותר להוסיף עיצוב לחלל ולייצר בו אווירה נעימה.

שורה תחתונה
שלבו כמה שיותר אלמנטים מזכוכית בבית שלכם. זכרו שעם זכוכית ניתן כמעט לעשות הכל וליצור עיצובים מנצחים החל מחיפויי קיר, דלתות זכוכית, ויטרינות, דלתות פנים, מקלחונים ועד מעקות ומדרגות. קראו המלצות על החברה ממנה אתם רוכשים את המוצרים, בקשו לראות עבודות אצל לקוחות והכי חשוב בקשו לקבל הצעת מחיר מסודרת. ערכו השוואה בין הצעות המחיר השונות שקיבלתם ולאחר שקלול הנתונים הנוספים, תוכלו להזמין את השירותים או המוצרים ולדעת שהעבודה או המוצר הסופי יהיו לשביעות רצונכם. טיפ: אם אתם מסתבכים או מרגישים שהתהליך גדול עליכם, נסו להיעזר באנשי מקצוע מתחום העיצוב, שיוכלו לכוון אתכם לסגנון המתאים לבית שלכם. שיהיה בהצלחה!

חיפוי קיר זכוכית של שבירו זכוכיות בע''מ