חלון בלגי

החלונות הבלגים עשו עלייה לארץ ישראל לפני שנים רבות, אך רק בשני העשורים האחרונים זכו למעמד לו הם ראויים, מעמד של חלון מוביל באיכות, בעמידות ובעיצוב. חלון בלגי בעל פרופיל בלגי עשוי אלומיניום, יתרונותיו של החומר הזה ידועים לכל בעל מקצוע העוסק בתחום. האלומיניום מאפר עיצוב עדין ויוקרתי בעל לוק אירופאי ומרשים ועם זאת חזק ועמיד מאד בפני פגעי מזג האוויר והבלאי הטבעי של החלון.

חלון בלגי – חלון ירוק

חלון בלגי מצטרף לשורה ארוכה של מוצרים ואלמנטים בעיצוב הבית המקבלים משמעות כפולה, אסתטית וירוקה. המודעות הגבוהה שיש כיום לשמירה על איכות הסביבה ומכאן גם חסכון בחשמל לטובת הכיס וכדור הארץ, פוגשת אותנו גם בעת בחירת החלון.

חלון בלגי עם פרופיל בלגי חזק מאפשר פתיחת חלונות גדולים מאד בחללי הבית, דרכם נכנס שפע של אור. האור החודר במשך שעות ארוכות ביום אל הבית מוריד באופן משמעותי את צריכת החשמל. החלון הבלגי מאפשר גם חסכון בשימוש במזגנים, כיצד? באמצעות בידוד איכותי. גימור החלונות מאפשר אטימה ובידוד הרמטי ומונע קור וחום לחדור פנימה בעוז.

חלון לים התיכון

פרופיל בלגי כאמור הוא פרופיל דק מאד. בניגוד לפרופיל עץ או פרופיל אחר אין צורך בעיבוי של הפרופיל בכדי שהוא יחזיק באופן יציב את החלון ולא יסבול מבלאי. העדינות שהוא משדר בנוסף ליכולת של האדריכל או מעצב הפנים לבחור את הצבע של הפרופיל הופך אותו לפנינה של ממש במרחב הבית.

הרצון הטבעי של המעצב הוא ליצור שילוב והרמוניה בין חלקי הבית, מכאן שכל חלון בלגי באזורי הבית השונים יכול להיות מעוצב קצת אחרת. ניתן לשלב זכוכיות חלביות או שקופות בחלון, ליצור בחדרי הילדים חלונות קטנים יותר ובמרחבים המשותפים חלונות גדולים יותר, לבחור חלונות בצבעים שונים ועוד, השמיים הם הגבול.

דמיינו לכם חלון ענקי במרכז סלון הפונה היישר אל הים ומעניק לו מעין מסגרת תמונה בצבע תכלת בהיר. החלון לא רק שאינו מאפיל על הנוף הטבעי הנשקף מהחלון אלא אפילו משדרג אותו והופך אותו אטרקטיבי יותר.