מסגרות לתמונות

מסגרות לתמונות הן בדרך כלל מרובעות או מלבניות, אם כי מסגרות לתמונות עגולות וסגלגלות אינן נדירות מסגרות לתמונות בצורות יוצאות דופן יותר הם בדרך כלל מסגרות המיועדות לתמונות בצורת לב או אפילו דמויות פרח. יש גם מסגרות לתמונות שנועדו לעקוף פינות והן נותנות לתמונה מעין סגירה עגולה של הפינות בה.  עוד עיצוב פופולרי עבור מסגרת תמונה היא "סקופ", הכנסת אלמנט בעל גובה במסגרת שמוסיף עומק.

כשקונים מסגרות לתמונות חשוב לשאול שלוש שאלות:

1. בשביל איזו תמונה המסגרת.
2. מה התקציב שלכם?
3. איפה תשתמשו בה?

שאלות אלו נראות פשוטת למדי אבל למעשה, יוכלו לסייע לכם רבות בבחירה נכונה של מסגרות לתמונות מתוך מגוון שלעיתים נראה אינסופי. האם מסגרת התמונה שבחרת הנה מתנה עבור מישהו? האם אתה מעוניין להציג בה תמונה בעלת ערך או שמדובר בסוביניר, או בצילום, ציור שלך או של הילד?


בחירת מסגרות לתמונות כמתנה עבור אדם אהוב, או לאירוע מיוחד, יכולה להיות הרבה יותר קלה מאשר, לעיתים לקנות מסגרת עבורך ולביתבדרך כלל בחנויות המתמחות במסגרות לתמונות יחזיקו במחלקות שונות על מנת להפוך את מלאכת הבחירה במסגרות נוחה ופשוטה עבורך.

מסגרות לציורי שמן אינן דומות בכלום למסגרות לתמונות מצולמות או לחילופין אם רצית למסגר את חולצת הכדורגל שלך מהתיכון. פעמי רבות תוכלו למצוא בחנויות מדפים שלמים המוקדשים לאירועים מיוחדים או נושאים כמו חתונה, מסגרות לתמונות מסגרות לתינוקות. אין ספק שזה עושה את מלאכת חיפוש המתנה המושלמת, קלה יותר.

עם מבחר כה רחב של מסגרות הקיימים בשוק, תוכל למצוא כל דבר, החל ממסגרות תמונה בהנחה משמעותית לכן, השאלה הבאה שאתה רוצה לשאול את עצמך היא:

מה התקציב שלך למסגרות לתמונות?

מסגרת לתמונה
מסגרת לתמונה

לדעת כמה אתה רוצה להוציא על כל דבר הוא תמיד חשוב, כי זה יעזור לך לצמצם את האפשרויות שלך עוד יותר. הדבר הנחמד עם מסגרות לתמונות הוא, שתמיד יהיה לך מגוון רחב של מסגרות בכל תקציב.
ברגע שיש לך את זה אפשר להבין שהגיע הזמן להתחיל את קניית מסגרת התמונה ולחשוב על…

לאיזו מטרה תשמש מסגרת התמונה

בין אם אתה נותן את המסגרת כמתנה או שומר אותה לעצמך אתה באמת צריך להבין איפה אתה משתמש  במסגרת. הרעיון הוא להתאים את המסגרות לתמונות לתוכן התמונה ולהשתמש בחומרים המתאימים עבורה. כלומר, מסגרות לתמונות תינוקות, אינן מתאימות למסגרות חתונה או בר מצווה, ובכל מקרה, חשוב לדעת גם באיזה מקום המסגרת והתמונה יעמדו. אם החדר הוא מהגוני וספון עץ, לא יתאימו מסגרות לתמונות העשויות ניקל ומתכת היי-טקית נוצצת וכך גם הפוך. לחדרי תינוקות חשוב להתאים מסגרות המותאמות לאופי חדר הילד.

אלו שני אלמנטים חיוניים בבחירת מסגרות לתמונות מושלמות?

המסגרת צריכה להשתלב עם הסביבה אך היא חייבת לאפשר לתמונה עצמה להתבלטבמידת האפשר, נסה לקחת את התמונה איתך, כאשר בוחרים מסגרת כך שאתה יכול להיות בטוח שזה ייראה טוב כאשר אתה ממסגר אותה.

בשבירו מגוון עצום של מסגרות לתמונות. הבא את התמונה שלך אתך, אמור לנו לאן או למי היא מיועדת ואנו נתאים עבורך את המסגרת המושלמת. אם אתה רוצה שנראה לך טכניקות ספציפיות יותר עבור התאמת מסגרות לתמונות שלך, נוכל גם לעזור לך לחשב בעצמך את המידות של המסגרת המושלמת עבור התמונה שלך.