מעקות בשבירו

אצלנו אין שוני באם הינך קבלן גדול או חברה קטנה שמעוניינת בשרות שאנו מספקים, מעקות, מקלחונים וכמובן חיפוי הזכוכית שלנו מותאמים לצרכי הלקוח כמו כפפה ליד, חברת שבירו עם ניסיון רב השנים שצברה, מחויבת למתן איכות ללא פשרות בכל הנוגע למוצרי הדגל שלה .

אנו שמים דגש על מוצרים כמו מקלחונים, ולו בשל העובדה שמוצר אטרקטיבי ומאוד נמכר שכזה, הוא אחד הגורמים המביאים ללקוחות מרוצים לחזור שוב ושוב ולהמשיך להמליץ עלינו כטובים ביותר בתחומם, כמו כן מקלחונים מיותר לציין הינם, פריט שמזמן נחשב לדולת הכותרת בחדר האמבטיה ומעבר לגודל שלהם חשוב שיתוכננו בקפידה ויהיו עמידים ואיכותיים לאורך זמן .

מעקה זכוכית

 

חיפוי קיר זכוכית

חיפוי זכוכית, החלק השני של פני המקום, הוא מה שיוצר את השואו הראשוני וגם כאן מיותר לציין שהאיכות וחוזק המוצר הם חלק בלתי נפרד מעבודת הייצור והדגש בו אנו בחברת שבירו מתמקדים . זה יכול להיות במטבח מעוצב ומרהיב שגורם לשאר הדברים להראות מיושנים לידו או במקלחת, בקצרה, חיפוי זכוכית במיקום מסוים בבית יגרום לך לרצות עוד כאלה בבית, העיצוב צעיר ושיקי, תוסיפו לזה את העובדה שפשוט קל יותר לנקות איזור שבו קיים חיפוי זכוכית .

מעקות בבסיסים אמורים להיות אותם שומרי בטיחות על המתהלכים על גרם המדרגות, אך עם השנים נוספו לאותם מעקות עיצובים רבים ומרהיבים, מאחר ואלה תופסים נפח רב בחלל הבית ובמשרדים, לרבים חשובה העובדה שמעבר להיותם בטיחותיים יהיו גם יפים ונאים לחלל המקום, אנו בשבירו שמנו דגש על נושא המעקות בשני הנושאים החשובים בהם גם בעיצוב וגם בבטיחות כמובן .

מעקות רבים במבנים גדולים או קטנים, נראים כמו נלקחו מקטלוג עיצובי, עם השנים בדומה לחיפוי הזכוכית, הם עוצבו בזכוכית יפה ומרהיבה, שבירו הינה מהמובילות בישראל בתחום המעקות בעזרת זכוכית עמידה ואיכותית וגם בעולם אנו עושים חיל בכל הנוגע להתאמת מוצרי הזכוכית שלנו ובדגש על מעקות שלהם ישנו ביקוש רב, הן בתחום הבניה התעשייתית קרי משרדים והן בבניה הפרטית לבנינים משותפים או לבתים פרטיים .