כל מה שרציתם לדעת על בחירת מקלחונים לצימרים בכנרת

כידוע, ישראל אינה מדינה בה ניתן להשתמש במים ככל האפשר. במהלך השנים עודדו את הציבור לחסוך במים ואחת הדרכים היא באמצעות שימוש במקלחון. כאשר משפחות רבות מגיעות לכנרת הן נתקלות במקלחונים ולא באמבטיות, זאת בשל העדפה של בעלי צימרים בכינרת לחסוך במים.

למרות הרצון באמבטיה מפנקת, למקלחונים ישנם לא מעט יתרונות. אחד מהם הוא אפשרות ההגנה טובה יותר מאשר אמבטיה. אם באמבטיה כל המים ניתזים מעבר וגורמים לרטיבות, הרי כאן ישנה פעולה הפוכה- המקלחונים עשויים מזכוכית רחבה המאפשרת להתקלח בעמידה וכך לשמור על המים.

לא לשכוח לקחת מידות

בעלי צימרים בכנרת וודאי מודעים לעובדה כי ישנם לא מעט סוגי מקלחונים שניתן להתקין. יחד עם זאת, לפני שההתקנה יוצאת לדרך, כדאי לעצור ולהתרכז בשלב הראשון והחשוב מכל- שלב לקיחת המידות.

השלב הראשון הוא לקיחת מידות של חלל הרחצה, כדאי להזמין איש מקצוע שייסיע בבחירת המידות. חשוב מאד לבחור איש מקצוע מיומן היות והמקלחונים צריכים להתאים לחלל הרחצה. אי דיוק במידות עשוי לגרור תגובות לא טובות מצד האנשים המגיעים לבילוי בצימרים.

לאחר שלב המדידות חשוב מאד להביא בחשבון את נושא המקום- כמה מקום אתם מעוניינים שיתפוס המקלחון. כאשר מדובר על צימרים בכינרת, נהוג שהמקלחונים יתפסו מקום מועט בשל שאר הפריטים הנמצאים בחדר.=

איך לבחור מקלחונים

מקלחון לאמבטיה
מקלחון לאמבטיה

היום בתקופה בה ישנם לא מעט סוגי מקלחונים והבחירה אינה פשוטה חשוב מאד להביא בחשבון מספר פרמטרים:

  • גובה: כאשר בוחרים מקלחונים יש להתייחס לפרמטר הגובה. באמצעות פרמטר זה ניתן לבצע התאמה טובה עבור חדר האמבטיה ולאפשר שימוש נוח. באשר לגובה של המקלחונים- גובה של מקלחון רגיל עומד על 180-185 ס"מ.
  • אחריות: בעת בחירת מקלחונים, חשוב מאד להביא בחשבון את הפרמטר הנ"ל. היות ומדובר במוצר בו אנשים עושים שימוש לעיתים קרובות, חשוב מאד לא לזלזל ולבדוק מי מעניק אחריות ומה האחריות כוללת.
  • תו תקן: מכירים את הפתגם לא להסתכל בקנקן אלא במה שיש בו? היום בתקופה בה יש חשיבות רבה למראה החיצוני רבים בוחרים מוצרים לפי המראה החיצוני מה שיכול להשפיע על האיכות. לא מעט אנשים שבבעלותם צימרים בכינרת צריכים להניח למראה החיצוני ולהתרכז בנושא הבטיחות. על מנת להישאר רגועים כדי לבצע בדיקה של תו תקן שתאפשר את הבטיחות של המשתמשים במקלחונים.

על חשיבותם של אביזרים

על מנת להשלים את המראה היפה בחלל הרחצה כדאי להשקיע גם בבחירת אביזרים מתאימים, כאלה שיהפכו את חלל הרחצה למקום שהאורחים בצימר לא ירצו לצאת ממנו! אילו אביזרים כדאי לרכוש? ניתן לרכוש למשל כיור לאמבט שיתאים למקלחון. אין ספק כי בחירת אביזרים משלימים תהפוך את חווית הרחצה לנעימה יותר!