הפריטים המעוצבים שבחר סובחי טנוס לבניינים

הזכוכית הפכה בשנים האחרונות לאחד מחומרי הגלם האהובים והפופולאריים ביותר ושמה נקשר, ובצדק, עם יוקרה, טעם טוב ואסתטיקה מרשימה. בהתאם מוצרי זכוכית מעוצבים הם פריטים מבוקשים בדירות יוקרה ובבניינים הנהנים מרמת גימור גבוהה במיוחד, ודוגמה טובה לכך הם הבניינים שמקימה חברת "ס.ט.ר נדלן" של סובחי טנוס.

ס.ט.ר נדלן – גימור יוקרתי, אפס תקלות

"ס.ט.ר נדלן" אמנם הוקמה רק בשנת 2008, אבל המייסד שלה, סובחי טנוס, נהנה מניסיון של למעלה מארבעים שנה בתחום הבנייה. את הקריירה שלו החל טנוס כפועל פשוט אבל עד מהרה טיפס במעלה הסולם והפך לאחד מקבלני הביצוע המוערכים ביותר, תחילה באזור הגליל וצפון הארץ ואח"כ בישראל כולה. "ס.ט.ר" כבר עוסקת לא רק בבנייה בפועל אלא גם ביזמות ובהשקעות, כשבין השאר היא מחזיקה בחלק מהבעלות על ביג פאשן נצרת, אחד ממרכזי הקניות המוצלחים והרווחיים ביותר בארץ.

כל הפרויקטים אותם הקים טנוס ואותם מקימה "ס.ט.ר" – בין השאר עבור "שיכון ובינוי" מקבוצת אריסון, "צ'מפיון מוטורס", "גב ים", קרדן נדלן, טויוטה, אשדר, שופרסל ועוד ועוד – מתאפיינים ברמת גימור גבוהה במיוחד ובהיותם חפים מתקלות וטעויות, דבר נדיר למדי בעולם הנדלן הישראלי. בנוסף מקפידים מאוד טנוס ואנשיו על עמידה בכל לוחות הזמנים עליהם התחייבו, כך שאין פלא כי כל הגופים המובילים הנ"ל שמחים לשתף פעולה עם "ס.ט.ר נדלן".

זכוכית איכותית לעבודות זכוכית

איפה נמצאים הבניינים של סובחי טנוס?

חלק נכבד מפעילותה העסקית של "ס.ט.ר נדלן" מוקדש לתחום המסחרי – בנייני משרדים, שטחי מסחר, מרכזים לוגיסטיים וכו' – אולם ישנם גם לא מעט בנייני יוקרה אותם מקימים סובחי טנוס ואנשיו. בין הפרויקטים המיועדים למגורים: שני מגדלים מרהיבי עין בכפר סבא (עבור קבוצת רכישה), מגדל יוקרתי בנווה גן שברמת השרון (עבור אשדר), קרוב ל-170 יחידות דיור במסגרת "חלומות יקנעם" שמקימה שיכון ובינוי בעיר הצפונית המתעוררת, עוד מגדל מרשים ברח' פאגלין שבצפון תל אביב (בשכונת אזורי חן הסמוכה לחוף תל ברוך) ועוד.

מעקות זכוכית מנטים על שדרת מתכת קונזולית

אילו מוצרי זכוכית מעוצבים כדאי למקם בבתים יוקרתיים?

זכוכית איכותית היא חומר גלם מעולה לשורה ארוכה של מוצרים, ויש לה את היכולת להפוך פריטים רבים למרהיבי עין ויוקרתיים – בתנאי כמובן שהם עשויים מזכוכית איכותית וזוכים לעיבוד נאות. אפשרות אחת, פופולארית במיוחד, היא חיפוי קיר. חיפויי זכוכית רווחים בעיקר במטבחים ובחדרי רחצה, אולם כמובן שניתן להשתמש בהם באופן מושכל גם במרחבים אחרים בבית, שכן מבחר האפשרויות בתחום זה מאפשר ליצור הרמוניה כמעט בכל מקום.

אופציה אחרת לשימוש בזכוכית על מנת להוסיף יוקרה לבניין מרשים בפני עצמו היא ויטרינות זכוכית, ובדירות המתאפיינות ברמת גימור גבוהה תמצאו לא פעם גם שולחנות זכוכית שמשדרים ניקיון, בוהק, עדכניות ואסתטיקה. במקרים מסוימים די בפריט צנוע יחסית דוגמת מראה – כמובן כזו עשויה זכוכית איכותית ואשר נהנית מעיצוב ייחודי ומרתק – על מנת לשדרג את המראה של המרחב כולו, ועוד תמצאו בבניינים שבונה סובחי טנוס מעקות זכוכית יפהפיים ומקלחונים מושקעים.

סקיי לייט משופע מזכוכית

לא על חשבון הבטיחות

חשוב להדגיש כי הידע הקיים כיום מאפשר לשלב בכל בית מוצרי זכוכית מעוצבים מבלי לחשוש מההיבט הבטיחותי, שכן ישנן זכוכיות מחוסמות או זכוכיות רבודות (טריפלקס) המיוצרות כך שהן לא מהוות סכנה: זכוכית רבודה שסופגת מכה תיסדק אך לא תתנפץ לרסיסים ואילו זכוכית מחוסמת נהנית מעמידות גבוהה פי 5 (!) ביחס לזכוכיות רגילות, ואם היא נשברת הרי שהתוצאה היא רסיסים קטנטנים שאינם מסוכנים.