אודות

שבירו זכוכיות בע"מ – מעל 60 שנות מצוינות בזכוכית !

שבירו זכוכיות בע"מ נוסדה בשנת 1955 על ידי רחמים שבירו. בזכות האיכות הגבוהה של מוצריה, השירות האישי והמקצועי, והמקצועיות של אנשיה בפרויקטים גדולים ומורכבים, הפכה לשם דבר בענף הזכוכית.

בשלושים השנים האחרונות, מנוהלת החברה על ידי הדור השני, עופר שבירו, שמקצועיותו וניסיונו הרב לאורך השנים, יכולות הניהול הגבוהות והשאיפה למצוינות, הפכו לאבן דרך בחייו ובחיי החברה.

במשך כל שנותיה מיצבה חברת שבירו זכוכיות בע"מ את עצמה בתחום הזכוכית בארץ כמובילה בחדשנות, פיתוח מוצרים ובעיקר באיכות השרות ללקוחותיה.

בעתות אלו בהן עולם הזכוכית זוכה להתפתחות מרשימה בעולם , ופיתוח המוצרים בשבירו מתנהל במקביל, הזכוכית הפכה מחומר גלם למוצר איכותי, מדוייק ומבוקש בעולמות המסחריים והביתיים, ובעזרתה ניתן לייצר אין סוף מוצרים לתעשיית הבניה כ"יד הדימיון" וכ – "חומר ביד היוצר".

דגש רב מושם על ידנו באופן שוטף, על ייצוג ועבודה משותפת עם חברות בינלאומיות בענף עבודות הזכוכית ומוצרים נלווים. בנוסף, אנו מקדישים מאמצים רבים בלהתעדכן בחידושים עולמיים, באימוץ ויישום טכנולוגיות חדשניות המוצגות בתערוכות בינלאומיות ובהובלת חזית העיצוב בענף הזכוכית בשוק המקומי.

בשבירו זכוכיות בע"מ, מבצעים מגוון מרשים של עבודות: חיפויי קירות זכוכית, מקלחונים ואמבטיונים, מעקות, מדרגות ומדרכי זכוכית, ריהוט משלים, הצללות, תוך שימוש במוצרי פרזול מתקדמים, בייצור מקומי ו/או ביבוא מהיצרנים המובילים בעולם.

שמה של שבירו זכוכיות בע"מ ניכר בפרויקטים הייחודיים והגדולים ביותר בארץ בתחום הזכוכית לשווקים העסקיים והפרטיים. החברה מקדישה משאבים מקצועיים וגאה בשיתוף הפעולה הפורה וההדוק עם חברות קבלניות, אדריכלים, מפקחים, מעצבים ומובילי דעה בתחום.

תכנון והערכות מקצועית מראש, כמו גם ביצוע ומתן מענה ושרות איכותיים אפשרו לנו להגיע לתוצאות מרשימות עם ערך מוסף למוצר הסופי וללקוחותינו.