ציפוי זכוכית לבית ולעסק

זכוכית מקרינה ומשדרת יוקרה. ליטוש. מכובדות. כאשר אנחנו רואים בית מצופה זכוכית אנחנו נעצרים לרגע- אם אנחנו לא בתוך מכונית- לוטשים עיניים, משתאים, אולי חושבים מה היה קורה אילו היה לנו דגי כסף לחפות ולצפות גם את הבית שלנו בזכוכית. (או אז, הדבר היחיד שהיינו נמנעים ממנו, כצפוי וכמשוער, על פי ברוח הפתגם הוא יידוי אבנים…)

חיפוי זכוכית למקלחונים ולאמבטיות, למעקות, לחדרי מדרגות, בשילוב עם מוצרי פרזול, רהיטים מעץ ומברזל ועוד משווים לבית ולעסק נוי והידור וגם, כאמור, יוקרה.

זכוכית יפה כשהיא לעצמה ובשילוב עם חומרים אחרים- על אחת כמה וכמה. ניתן להעשיר את מתחם הבית או העסק על ידי שילוב של מגוון סוגים וטקסטורות של זכוכית ולגוונם באמצעות מבחר צורות וצבעים שונים.

חברות המייצרות חיפויים מזכוכית מטמיעות בתהליכי הייצור שלהם טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לספק ללקוחות מוצרים איכותיים ומרהיבים.

לבד מחיפוי זכוכית ניתן לבחור גם ריהוט משלים ואביזרים דקורטיביים מזכוכית. כמו כן ניתן ליצור מחיצות ונישות (גומחות) מזכוכית ועוד.

ציפוי זכוכית – זכוכית פונקציונלית

מחיצות זכוכית משרדיות עם התזת חול

ציפוי מזכוכית אינו מהווה רק אלמנט דקורטיבי- חשוב ויפה כשלעצמו- אלא גם אלמנט אפקטיבי ביותר. ניתן למגן בזכוכית נגד פריצות ולצפות באמצעותה נגד הדף ורסיסים; ניתן ליצור באמצעותה מחיצה אטומה לחלוטין או למחצה על מנת לשמור על פרטיות; הזכוכית מהווה גם שכבת מגן נגד סוגים שונים של קרינות ואמצעי הגנה על חלונות מפני דהייה.

בית מצופה זכוכית ובמיוחד בית שבו חלק ניכר ובולט לעין עשוי זכוכית הוא לא רק בית יפה אלא בית עשיר ומעניין. משרד שיש בו חיפוי ואלמנטים רבים מזכוכית משדר יוקרה ומכובדות.

על מנת לשלב את הזכוכית באופן טבעי שיצור את אפקט החזותי והעיצובי המבוקש, ניתן ואף מומלץ בהחלט ליצור קשר עם אדריכל/ית או מעצבת פנים שיסייע לכם לשוות לבית או לעסק שלכם את החזות ואת הנופך שאתם רוצים להשרות בהם.

מגוון סוגי הזכוכיות שניתן להסתייע בהם לחיפוי ולציפוי כמו גם ליצירת מחיצות בבית ובעסק הוא רב ומגוון. ניתן להתאים סוגים שונים למתחמים שונים בבית ובעסק. איש מקצוע בנושא הזכוכיות ודאי יוכל לתת לכם עצות מועילות.

על אף דימויה של הזכוכית כחומר שביר, אשר תמיד יש לנהוג בקרבתו משנה איפוק וזהירות ( מה שנכון במקומות שונים וכאשר מדובר בזכוכית דקה הנוטה להישבר חיש-דק, אבל ודאי לא בהכרח בסוגים רבים אחרים שקיימים בשוק, ובהם זכוכיות מחוסמות וחסינות מפני שבירה, כך שאין כל קושי בשילוב הדקורטיבי עם האפקטיבי ליצירת חיפוי אטרקטיבי המהווה פתרון אולטימטיבי לחיפוי בתים ועסקים באחד החומרים היותר יפים הקיימים בשוק.

בשורה התחתונה, אין ספק כי חיפוי זכוכית לבית ולעסק משפר ומשדרג לא רק את החזות הפנימית שלהם אלא את תפיסתם בעיני הדיירים או העובדים בהם כמו גם בעיני האורחים הפוקדים אותם.