שבירו זכוכית – מקצוענות מתמדת וחדשנות בלתי פוסקת

שבירו, או בשמה המלא שבירו זכוכיות בע"מ 55 בע"מ, היא אחת החברות המובילות בארץ בתחום מוצרי הזכוכית וחיפוי הזכוכית, בזכות השילוב בין ניסיון עשיר ומגוון בן עשרות שנים לחדשנות בלתי פוסקת, וכן הודות למקצוענות המוחלטת לצד הקשב המלא לצרכי לקוחותיה הרבים. את שבירו הקים רחמים שבירו בשנת 1955. היכולות הנדירות שלו בתחום חיפוי הזכוכית והמסירות הרבה שלו לעבודה הפכו את שבירו לכמעט שם נרדף לזכוכית בארץ, וחלחלו גם אל שני בניו, עופר ויאיר, שבתחילת שנות ה- 90 קיבלו את המושכות לידיהם. הניהול של יאיר ועופר שבירו, שכבר מגיל צעיר למדו את רזי המקצוע, ובפרט התפיסה העיצובית של עופר והחשיבה לטווח ארוך של יאיר, אפשר להם לשמור על המורשת המרשימה של אביהם ואף להוביל את שבירו לקפיצת מדרגה נוספת בדרך להיות שם דבר בתחום.

פרויקטים גדולים ומורכבים? קטן על שבירו

אחד התחומים בהם מצטיינת שבירו במיוחד הוא פרויקטים גדולים ומורכבים. אולם תצוגה ענק וחדשני של אלקטרה? שבירו. פסל סביבתי עוצר נשימה בחזית בניין אמדוקס במומביי? שבירו. חזית זכוכית בגובה 18 מטר ובשטח של 800 מ"ר בחזית המשכן החדש של הבימה? שבירו – ואלה הן רק דוגמאות אחדות מתוך שורה ארוכה של פרויקטים גדולים ומורכבים שאותם נבחרה שבירו להקים.

הוכחה בולטת ומרהיבה במיוחד לאיכות הגבוהה של שבירו היא סניף הדגל של אפל בישראל. החברה, המזוהה יותר מכל מותג אחר בעולם עם עיצוב שובה עין ולב, בחרה בשבירו להקים את המבנה בו תשכון החנות במתחם סינמה סיטי בראשל"צ. צוות של אדריכלים וכ- 20 אנשי מקצוע בראשותו של עופר שבירו הפכו 36 טון זכוכית, כולל לוחות זכוכית מחוסמים מיוחדים במשקל 300 ק"ג כ"א לפירמידת זכוכית מרהיבה במיוחד – והפכה את החנות לכזו הניצבת בשורה אחת עם חנויות דגל אחרות של אפל דוגמת זו שבשדרה החמישית בניו יורק.

מענה מדויק לכל צורך ולכל לקוח

הגישה של יאיר ועופר שבירו לפיה הלקוחות, בין אם מדובר בחברת ענק ובין אם זהו אדם פרטי המחפש מראות מעוצבות לאמבטיה, הם המשאב העיקרי של שבירו, הפכה את החברה לאחת המצטיינות בארץ בכל הקשור לשירות לקוחות ותרמו רבות להתפתחותה. כל מי שנכנס לאולמות התצוגה של שבירו בהרצליה פיתוח ובחולון, אולמות המעוצבים לעילא ולעילא ונחווים לעתים קרובות כיצירות אמנות של ממש, זוכה לתשומת לב מלאה מצד שני החברה, קשב מוחלט לצרכיו, רצונותיו והעדפותיו – ומובטח לו כי ייצא עם המענה המדויק והטוב ביותר עבורו, והכל ברמת גימור מושלמת. לצד ההשקעה בלקוחות, דואג עופר שבירו לטפח גם את העובדים, הן דרך הכשרות מקצועיות המשדרגות את היכולות שלהם והן באמצעות יצירת תנאי עבודה מתגמלים במיוחד.

החדשנות והרעיונות יוצאי הדופן של עופר שבירו

עבודות זכוכית של שבירו לבניית קירות מזכוכית
עבודות זכוכית של שבירו לבניית קירות מזכוכית

עיקרון נוסף לפיו מנהלים עופר ויאיר שבירו את החברה הוא חדשנות בלתי פוסקת, וזאת מתוך רצון להעניק ללקוחות את המוצרים המתקדמים ביותר, הבטיחותיים ביותר והיפים ביותר שיש. בין השאר שבירו מייצגת בלעדית בארץ את קבוצת פוליטרון ומביאה אלינו זכוכית שהופכת בלחיצת כפתור משקופה לאטומה, מציעה קירות מסך חדשניים, הדפסה מרהיבת עין על זכוכית ועוד ועוד. גם תפישת העולם של עופר שבירו, לפיה הוא לא רק מספק מוצר פרקטי ללקוח אלא גם מגשים עבורו פנטזיה, תורמת לאיכות יוצאת הדופן של שבירו.

מוצרים משלימים ליצירת מראה מושלם

יוזמה נוספת של עופר שבירו הייתה להרחיב את תחומי הפעילות של החברה, ולאפשר ללקוחות ליהנות לא רק ממעקות זכוכית, מדרגות זכוכית, ויטרינות, דלתות, מקלחונים וחיפוי זכוכית ברמה גבוהה אלא גם ממגוון רחב של רהיטים ומוצרי פרזול – באותה רמת איכות המאפיינת את כל מוצרי שבירו – בדרך ליצירת מראה מושלם בבית, במשרד ובכל מבנה.