10 עקרונות לאמבטיה מושלמת

למרות שאורחים בדרך כלל לא רואים אותו, ולמרות שאתם נמצאים בו רק כשעה ביום וזה גם במידה שאתם מתקלחים זמן רב, חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים בבית. איך נביא אותו עד כדי שלמות? הנה 10 עקרונות שאתם חייבים ליישם.

אל תשכחו את הפרקטיקה

אין ספק שחדר אמבטיה מעוצב יכול להיות נפלא אך בסופו של דבר אתם צריכים לחשוב גם על הדרך שלו להיות שימושי. אמבטיונים לתינוק, מקלחונים אם יש מקום, שילוב של ברזים נוחים שיספקו לכם שטיפת פנים וצחצוח שיניים פשוטים וכן הלאה. כל אלו דגשים שאתם חייבים ליישם לנוחות גבוהה.

תאורה היא שם המשחק

כדי לקל פרקטיקה ועיצוב ברמה הכי גבוהה שיש, יש פרמטר אחד שאתם חייבים להתחשב בו וזו התאורה. אי אפשר להתעלם מהתאורה ולמרות עיצוב מרשים ורהיטים שיהיו נוחים במיוחד, אתם חייבים לדאוג גם לתאורה נאה שתאיר את הצבעים באור חיובי.

אילו ברזים לאמבטיה מומלץ לרכוש?

ברזים לאמבטיה משתלבים גם בפרמטר של עיצוב וגם בפרמטר של נוחות. ברזים לאמבטיה יכולים להיות מרובעים, מעוגלים, גבוהים או נמוכים והעיקר שיהיו מותאמים ונוחים. אם יש לכם תינוק כדאי שתשקלו גם ברז נשלף שיהיה קל יותר למלא את הגיגית במהירות ובקלות.

ברז מומלץ לאמבטיה

איזה מקלחון כדאי לבחור?

מקלחון לאמבטיה תמיד יכול להשתלב בצורה חיובית ולמרות שיש וילונות מרשימים במיוחד, אין תחליף למקלחון. לא רק שהוא ישמור את המים בתוך המקלחת ויחסוך לכם זמן ניקוי רב, הוא יכול לדאוג לאווירה נעימה יותר במקלחת בלי אדים ובלי הרס של הקירות מהלחות.

למה כדאי לשים לב כאשר מתקינים מקלחון?

כאשר מתקינים מקלחון חשוב מאוד לקבל אחריות מן המתקין. יכול להיות שהמקלחון יתגלה כלא אטום לחלוטין בהמשך, יכול להיות שהמסילות ייהרסו ועוד תקלות שלא אתם אשמים בהן.

איך לבצע איטום ראוי לאמבטיה?

כדי לבצע איטום ראוי לאמבטיה אתם צריכים לבחור בבעל המקצוע הנכון. כאשר מתקינים מקלחון בחרו במתקין מקצועי ומומלץ וגם בקריאה לקבלן איטום או מאתר נזילות ודאו שהם עושים את עבודתם בצורה נאמנה.

למה כדאי לשלב זכוכית מסביב לאמבטיה?

שילוב זכוכית לאמבטיה מכיל שני יתרונותיו חשובים: ראשית, הוא מוסיף מאוד לעיצוב תוך שמירה על העיצוב הקיים. שנית, הוא שומר על הקירות נגד רטיבות וכך מאריך את פעולות התחזוקה השוטפות שתצטרכו לבצע.

אמבטיה בשילוב ALL GLASS

איזה צבע מומלץ באמבטיה?

באמבטיה מומלץ לשלב פריטים בצבעים בהירים. אפשר גם ליצור נגטיביות וכך להביא לעיצוב יותר יוקרתי אך יש להיעזר במעצב פנים כדי לא לעשות טעויות מרות.

תקפידו על מעט צבעים ושיהיו מונוכרומטיים

באופן כללי מומלץ לא לשלב יותר מידי צבעים בחדר האמבטיה. כמו כן, אם החלטתם לשלב צבעים מעטים חשוב שגם לא יהיו נועזים מידי אפילו אם מדובר בפריטים קטנים יחסית.

האמבטיה צריכה להיות מרווחת ונעימה

תמיד תזכרו שהמקלחת צריכה להיות מקום נעים ונוח. אל תעמיסו בפריטים ותמיד מומלץ לבחור ארונות תלייה שיתנו תחושה מאווררת יותר.