4 דרכים עיצוביות לשילוב זכוכית עם ריהוט מעץ

עיצוב הבית הוא אין סופי, הוא ענף יצירתי עם אין סוף אפשרויות לשילובים וחיבורים בין חומרים ואלמנטים שונים. אם בעבר זכוכית הייתה בעיקר בשימוש בבתי עשירים, היום ניתן כבר לראות בתים רבים בישראל שעושים שימוש בזכוכית ומשלבים אותה עם עץ. שילוב כזה משדרג את חללי הבית, מוסיף לו אמירה מעניינת והופך אותו למיוחד מאוד. יש אופציות שונות לשילובים כאלו והנה כמה מהם:

 

  1. שולחן קפה – אופציה נהדרת לשילוב זכוכית עם עץ הוא בשולחנות קפה. לשולחנות קפה אמור להיות מראה טבעי, מראה חמים ונעים וכזה שגורם לאנשים להתאגד סביבו ושילוב של זכוכית בשולחן כזה יכול להיות מעניין. שולחן קפה עם טופ מזכוכית יהיה שולחן מזמין, שולחן מודרני יותר ויפה יותר.
  2. ארונות הזזה – בבתים רבים יש ארונות בגדים מעוצבים שהנם ארונות הזזה הן בגלל המראה והן בגלל הנוחות והמרחב הרצוי בחלל (ארונות עם פתיחה רגילה תופסים מקום בחלל בפתיחתם מה שיכול להיות קריטי בחללים קטנים) שילוב של זכוכית בארונות כאלו יכול להיות מעניין, יכול להותיר רושם רב יותר ויכול למתוח את עולם העיצוב לעוד כיוון פחות שגרתי. ארונות הזזה או ארונות קיר עם דלתות מזכוכית הם אלמנט שרואים יותר ויותר בבתים בשנים האחרונות, שלא לדבר על חדר ארונות אקסקלוסיבי בשילוב זכוכית שאף הוא תופס תאוצה.
  3. שולחן אוכל – שולחן אוכל עם טופ מזכוכית גם יהיה בעל מראה מיוחד יותר וגם יהיה פרקטי יותר. הוא ישדר יוקרה וחדשנות מה שרבים רוצים בעיקר אם הם מארחים הרבה, והיא יהיה פרקטי יותר מכיוון שעל שולחן אוכל שמים לעיתים כלים עם מאכלים חמים מה שעץ פחות אוהב, השולחן עלול להתלכלך מאוכל או שתייה, מה שיהיה סביל הרבה יותר בזכוכית, ובכלל, שולחן אוכל עם טופ מזכוכית יהיה פרקטי יותר.
  4. חלון אמבטיה – עוד רעיון לשילוב זכוכית עם עץ הוא חלון האמבטיה שלכם. אפשר ליצור חלון אמבטיה עם ויטראז' מזכוכית יחד עם מסגרת של עץ טבעי, מה שיהפוך את חלל אמבטיה לבעל מראה משולב של טבעי וחדשני.

וטרינת ספיידרים

ערבוב בין החם לקר

כל אחד מאתנו בוחר איך לעצב את הבית שלו, איך לשוות לו את המראה אותו הוא רוצה ואיך לגרום לו לשדר לאנשים תחושה ספציפית. עץ כידוע מעניק תחושת חמימות וביתיות מה שיתאים בכל בית, והזכוכית משדרת קור וחדשנות ודווקא השילוב ביניהם יכול לספק תחושה מיוחדת, תחושה נעימה של יציבות ורוגע. אם אתם עומדים לעצב את הבית שלכם, זו בהחלט אופציה שכדאי לכם לקחת בחשבון.

חדר ארונות