5 היתרונות המרכזיים של אמבטיונים מזכוכית

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של אמבטיונים יוקרתיים מזכוכית המאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם לשדרג את חדר הרחצה ולהפוך אותו למעין "ספא" פרטי משלכם.

אבמטיון זכוכית הוא למעשה דלת זכוכית המותקנת על גבי גוף האמבטיה בחדר הרחצה. התקנתם של אמבטיונים מזכוכית מלווה במספר יתרונות מרכזיים הכוללים בין היתר:

היתרונות המרכזיים של אמבטיונים מזכוכית

  • סגירה הרמטית של נקודת הרחצה – התקנת אמבטיון זכוכית על גבי גוף האמבטיה מאפשר לכם למנוע מצבי השפרצה של מי הרחצה מחוץ לאמבטיה האופייניים לחדרי רחצה בהם מותקן וילון אמבטיה.
  • אפשרויות התקנה מגוונות – אמבטיון זכוכית מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות לסגירה האמבטיה באמצעות דלת זכוכית, החל מסגירה מלאה באמצעות דלת אמבטיון הזזה מזכוכית, דרך סגירה חלקית של האמבטיה באמצעות דלתות פניות יוקרתיות מזכוכית הנפתחות ונסגרות כלפי פנים או חוץ ועד להפיכת חלק מהאמבטיה למקלחון.
  • סגנונות עיצוב מגוונים ומרשימים במיוחד – התקנת אמבטיון זכוכית על גבי גוף האמבטיה מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של דלתות זכוכית מסוגים שונים, לרבות, זכוכית שקופה, זכוכית אטומה, זכוכית מודפסת, זכוכית מחוספסת, זכוכית מחוסמת ועוד. בדומה לדלתות זכוכית המוצעות לכם למטרות התקנה של מקלחונים בחדרי הרחצה, גם דלתות אמבטיון מזכוכית חייבות לעמוד בתו התקן הישראלי וגם אותן מומלץ לרכוש בעוביים של 6 עד 10 מ"מ.

כיום, עומדת לרשותכם קולקציית אמבטיונים יוקרתית מזכוכית המשלבת בתוכה חלקים של זכוכית אטומה בעיטורים שונים לצד חלקים של זכוכית שקופה.

  • זכוכית בטיחותית לחדרי רחצה – אמבטיון זכוכית מיוצר משני סוגים עיקריים של זכוכיות: זכוכית שכבות הידועה גם בשם זכוכית רבודה וזכוכית מחוסמת העוברת תהליך חימום בחום גבוה ולאחריו תהליך קירור הידוע בכינוי חיסום. שני סוגי הזכוכיות הנ"ל מחזיקות בתו התקן הישראלי בכל הנוגע להצבת זכוכיות בחדר הרחצה והן מאושרות על ידי מכון התקנים לשימוש בהן. רכישת אמבטיון זכוכית הנושא חותמת תו תקן ישראלי מאפשר לכם למעשה ליהנות גם ממראה יוקרתי ומהודר בחדר הרחצה וגם ממוצר איכותי ובטיחותי.
  • התאמה קונספטואלית לעיצוב חדרי הרחצה – התקנת אמבטיונים מזכוכית על גבי גוף האמבטיה מאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של עיצובים ואפשרויות סגירה היכולים להתאים באופן קונספטואלי מלא לעיצוב חדר הרחצה. ההתאמה הקונספטואלית המלאה מאפשרת לכם לייצר חדר רחצה מודרני ומעוצב בעל מראה יוקרתי ומהודר.

יתרונות מרכזיים אלו הפכו בשנים האחרונות את מוצרי האמבטיונים מזכוכית לאחד מהמוצרים הנלווים ההכרחיים ביותר לכל חדר רחצה בסביבת המגורים המודרנית. התקנת אמבטיון זכוכית על גבי גוף האמבטיה העומד לרשותכם, חייבת להיעשות על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם, כאשר אצל רוב החברות המובילות בתחום שיווק אמבטיונים מזכוכית תוכלו למצוא את שירותי ההתקנה המקצועיים כחלק בלתי נפרד מעלות הרכישה של מוצרי האמבטיון השונים המשווקים על ידיהן.